Otec - divadelné predstavenie

Dátum

pondelok 23.09.2024
19:00

Miesto

Kultúrne centrum Modra
Modra

O podujatí

Divadlo MÚZA TEATRO prináša dojímavý príbeh otca a jeho dcéry – komediálnu drámu “OTEC”. Pútavý príbeh jedného muža – otca (Emil Horváth), ktorý na jeseň svojho života prichádza o pamäť a spôsobuje sebe a svojmu blízkemu okoliu náročné chvíľky – niekedy totižto už nevie, kto je kto a čo je vlastne realita. Jeho dcéra Zuzana Kanócz / altern. Petra Vajdová / sa o neho stará a tie krušné chvíle prežíva s ním… Smutno-smiešny príbeh prináša komické, ale aj dojemné situácie. Fenomenálny herecký výkon Emila Horvátha a Petry Vajdovej (v alternácii Zuzana Kanócz) v hlavných úlohách.

Dielo aktuálne najtalentovanejšieho súčasného autora Floriana Zellera vzniklo aj vo filmovej podobe v réžii samotného autora a v roku 2021 bolo ocenené 6 Oscarmi. V úlohe otca sa v ňom predstavil Anthony Hopkins, ktorý získal za túto rolu Oscara ako najlepší herec.

Divadelné predstavenie Otec môžete v Kultúrnom centre Modra vidieť v pondelok 23. septembra o 19:00. Vstupenky v hodnote 25 eur si môžete zakúpiť v kancelárii KC Modra alebo online na podujatia.kcmodra.sk.  

Účinkujú : Emil Horváth, Zuzana Kanócz / alt. Petra Vajdová, Alexander Bárta, Helena Krajčiová, Dominika Žiaranová a Peter Brajerčík.
Autor : Florian Zeller
Preklad : Elena Flašková
Réžia : Soňa Ferancová
Dĺžka predstavenia : 1,5 hodiny bez prestávky

Predstavenie je vhodné od 12 rokov.