SJU + hosť & afterparty @ Klub Za Oponou

Dátum

sobota 29.06.2024
19:30

Miesto

Kultúrne centrum Modra
Modra

O podujatí

Vychutnejte si posledný koncert pred letom v Klube Za Oponou (priestor priamo na javisku v Kultúrnom centre Modra).
V sobotu 29.6. o 19:30 vystúpi SJU
*ako špeciálny hosť sa predstaví Bulp 

SJU je nové meno na slovenskej & českej hudobnej scéne, jej repertoár je plný hravej a tanečnej elektroniky, farbených vizuálov, kostýmov a projekcií. Donedávna známa ako bubeníčka v kapele ORA THE MOLECULE pod MUTE Records a Nerve Manažmentom (Fred Again, Haai), momentálne pôsobí a tvorí medzi Prahou a Londýnom. So svojím sólo projektom už vystupovala v Berlíne, Londýne či New Yorku. Jej singel RHYTHM IN YOUR POSE vyšiel pod francúzskym vydavateľstvom KITSUNE Musique, a bol umiestnený v reboote HBO seriálu Gossip Girl. 

Jedna z jej najnovších skladieb NYE SKO bola pridaná do zoznamov skladieb Fresh Finds & Fresh Finds Indie na Spotify, a nórske vydavateľstvo Snorchel Records bude tento rok vydávať jej špeciálny vinyl. SJU sa tento rok objavila v longliste na „Skladba roka“ a „Objav roka“ na udeľovaní cien Radio Head Music Awards 2023. 

Jej debutový album „MIND THEATRE“ vyšiel 26. apríla, a momentálne je s ním na turné. SJU aktuálne naživo tvoria Sju Smatanová (spev, synth, perkusie) a Ľuboslav Krajňák (Waterbased) na gitaru & elektronické textúry. SJU má tiež svoju vlastnú módnu značku @BYSJU a vyrába klobúky pre Will.I.Am, The Black Eyed Peas, JUNGLE alebo Gorillaz.”

SJU možete sledovat na nasledovných linkoch:
https://linktr.ee/sjumusic
https://www.instagram.com/sjucream/
https://www.sjumusic.com

Vstupné: 10 eur v predpredaji (podujatia.kcmodra.sk), 15 eur na mieste
Door open: 19:00

Koncerty z verejných zdrojov podporil Fond na podporu umenia
Mediálny partner: Rádio_FM / RTVS